De Club, Nieuws

Jubilarissen gehuldigd

Zaterdagmiddag 6 januari 2024 zijn vele jubilarissen gehuldigd voor hun 25-, 40- of 50-jarige lidmaatschap van onze vereniging. De kantine zat helemaal vol. Jammer genoeg konden een aantal jubilarissen niet aanwezig zijn voor hun huldiging. De bijbehorende versierselen zullen binnenkort bij deze jubilarissen worden bezorgd. De aanwezige jubilarissen werden geïnterviewd beurtelings door Geurt van den Berg en Pim Koelewijn. Ná de huldiging werd er nog even gezellig e.e.a. nabesproken.

25 jaar:

Dennis van Werkhoven, Willem Stoop, Wim van Rootselaar, Trudie Duits, Gerard Buitink, Dominique Mostert, Gerrit Mostert, Reini van Leuwen, Lub van Breugel, John van den Akker, Patrick van ’t Hazeveld, Ashraf Fimoud, Dick Leijenhorst, Kevin van de Broek, Dennis van de Pol en Cees Schipper.

40 jaar:

Jannette Hobbelink-Simon, Rob Hobbelink, Kier Blok  en Roland Ruitenberg.

50 jaar:

Henk van de pol, Louis Pijnenburg, Klaas van den Bosch, Peter van Baak, Anja van den Akker-van Duinkerken en Wim Nummerdor.

Share

Comments are closed.