De Club, Nieuws

Yoga les op De Burcht

 Samenwerking tussen Kirsten Yoga Puur en v.v. NSC krijgt vorm:

Kirsten van Valkengoed deed recentelijk het verzoek aan onze vereniging om gebruik te mogen maken van een veld voor haar Yoga klassen. Uiteraard werd hier snel goedkeuring voor gegeven. Nadat het corona-protocol was goedgekeurd door de gemeente, werd er op vrijdag 22 mei “afgetrapt” met de 1e Yoga les op De Burcht.

 

 

 

 

 

 

Zaterdagmorgen 23 mei werd dit vervolgd met de zwangerschapsyoga (zie Foto). Al snel blijkt dat dit een wel heel verrassende opstelling betreft. De neutrale toeschouwer kon er geen wijs uit worden. Wie zat er in de verdediging of aanval en waar was in vredesnaam de bal? Al snel werd ook duidelijk dat de toekomstige welpjes voor onze vereniging nog veilig “opgeborgen” zaten.

Het bestuur hoopt dat Kirsten en haar klasjes nog veel gebruik kunnen maken van ons terrein.  

 

 

Share

Comments are closed.