De Club, Nieuws

Bert Ziengs stopt als teamleider NSC 1

Bert heeft het bestuur laten weten dat hij einde van het lopende seizoen stopt als Teamleider van het 1e. Bert heeft deze functie vele jaren met grote inzet en veel plezier ingevuld, maar vind het nu tijd om wat anders te gaan doen. Gelukkig blijft hij wel betrokken bij onze vereniging (en ook het 1e elftal). De invulling zal wel iets anders worden. Bert zal bij thuiswedstrijden namens het bestuur optreden als gastheer voor zowel ontvangst scheidsrechterlijk trio als bestuursleden tegenpartij. Daarnaast zal Bert ook nauw betrokken blijven bij het regelen van oefenwedstrijden voor het 1e elftal.

Het bestuur is Bert zeer erkentelijk voor zijn jarenlange inzet en wenst hem veel plezier bij de invulling van de (nieuwe) taken.

Share

Comments are closed.