De Club, Nieuws

Corona Maatregelen op ons sportpark

Onze vereniging probeert zoveel als mogelijk is de kantine te openen op zaterdagen. Er is een beperkte capaciteit. Bij verblijf in de kantine (behalve als je bij de bar een bestelling doet) is het verplicht een zitplaats te nemen en in het bezit te zijn van een geldige CTB/QR-code. Zijn deze zitplaatsen bezet, dan is verblijf in de kantine verboden. Daarnaast gelden de hierna genoemde basisregels. Tussentijds kunnen de regels door de Rijksoverheid worden aangepast. Van de wijzigingen zal een nieuwsbericht worden geplaatst op onz

De basisregels zijn en blijven als volgt,

  • Bij koorts, verkoudheids-, hoest- en/of benauwdheidsklachten heeft bent u niet welkom op ons sportpark
  • Houd altijd 1,5 meter afstand, ook langs het veld.
  • NSC wil de tegenstanders van onze teams adviseren hun supporters op de hoogte te brengen van onze regels.

 

Indien iedereen zich aan de regels houdt kunnen wij voor alle spelers en gasten een veilige sportplek creëren.

Share

Comments are closed.