De Club, Nieuws

Eerste Video-vergadering Hoofdbestuur

Eerste Video-vergadering Hoofdbestuur

Voor de 1e keer in de geschiedenis van onze vereniging vond een bestuursvergadering op 5 locaties tegelijk plaats. Middels een videoverbinding namen maandagavond 23 maart. de 5 beschikbare bestuursleden (1 ziek) thuis deel aan deze vergadering. Normaliter kan een bestuursvergadering wel eens flink uitlopen.

Deze vergadering duurde welgeteld 90 minuten. Het had zelfs nog iets korter gekund als alle verbindingen om 19:30 uur correct waren ingesteld. Zolang als nodig is vanuit de richtlijnen van de Overheid, zal het hoofdbestuur op deze wijze vergaderen.

Er liggen genoeg uitdagingen op het bordje van het hoofdbestuur.

Zodra nodig zullen wij de leden op de hoogte brengen van eventuele ontwikkelingen.

Voor nu: Blijf gezond en houd je aan de richtlijnen van de overheid

Share

Comments are closed.