• .
  • NSC Nijkerk 2 ZA zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 15:00VVOP 3 - NSC Nijkerk 2Sportpark De Roeleneng
    30 nov. 11:45NSC Nijkerk 2 - Sparta Nijkerk 4Sportpark De Burcht
    7 dec. 12:00Lelystad '67 2 - NSC Nijkerk 2Sportpark Langezand
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.NSC Nijkerk 2 - SDV Barneveld 44 - 4
    12 nov.SDC Putten 2 - NSC Nijkerk 23 - 4
    16 nov.NSC Nijkerk 2 - DVS'33 Ermelo 33 - 1
  • Poulestanden NSC Nijkerk 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unicum 287102451922
    2DVS'33 Ermelo 3750234112315
    3NSC Nijkerk 274212213914
    4Hierden 384132223-113
    5ESA 274031921-212
    6FC Horst 283231816211
    7Hoevelaken 27223141138
    8VVOP 37214910-17
    9SDV Barneveld 472141719-27
    10Sparta Nijkerk 472051218-66
    11Lelystad '67 27007751-440

    Poulestanden NSC Nijkerk 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NSC Nijkerk 2330012489
    2Terschuurse Boys 2320167-16
    3Lunteren 33102812-43
    4SDV Barneveld 6300358-30

    Poulestanden NSC Nijkerk 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vroomshoopse Boys 211006153
    2Berkum 211005143
    3HHC Hardenberg 211005143
    4DOS '37 211005233
    5Sparta Nijkerk 211004133
    6SVI 211004133
    7Wijhe '92 211004133
    8Excelsior '31 211003033
    9Rohda Raalte 211003033
    10Unicum 211003033
    11WHC 211003033
    12Berkum 411008713
    13NSC Nijkerk 211004313
    14KHC 211002113
    15Sparta Nijkerk 311002113
    16De Zweef 211002113
    17Excelsior '31 311001013
    18Nieuwleusen SV 211003303
    19VSCO '61 211003303
    20Oene 211002203
    21Gramsbergen 210013300
    22Hierden 310013300
    23Schalkhaar 210012200
    24WVF 3100178-10
    25SDC Putten 2100134-10
    26Hulzense Boys 3100112-10
    27IJVV 2100112-10
    28VVOG 3100112-10
    29Enter 2100101-10
    30DETO 2100125-30
    31Berkum 3100114-30
    32Schalkhaar 3100114-30
    33VVOG 2100114-30
    34Hulzense Boys 2100103-30
    35Lemelerveld 2100103-30
    36WZC Wapenveld 2100103-30
    37Zeewolde 2100103-30
    38TVC '28 2100115-40
    39WVF 2100115-40
    40SVZW 3100116-50